Ogłoszenie VI Sesji Rady Gminy Kościelec

VI SESJA RADY GMINY KOŚCIELEC

odbędzie się  w dniu 28 marca 2019 r. (czwartek)

godz. 9.00 w sali nr 3 Urzędu Gminy w Kościelcu

1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności.
  2. Przyjęcie porządku obrad VI Sesji Rady Gminy Kościelec.
  3. Przyjęcie protokołu z obrad V Sesji Rady Gminy Kościelec.
  4. Przedstawienie przez Przewodniczącego Rady wniosków oraz korespondencji, które wpłynęły w okresie międzysesyjnym.
  5. Interpelacje i zapytania do radnych powiatowych.
  6. Informacja z działalności Wójta Gminy Kościelec w okresie międzysesyjnym.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Kościelec w 2019 roku.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie przeprowadzania konsultacji z mieszkańcami miejscowości Dobrów, gmina Kościelec.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zbycia prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w miejscowości Leszcze, gmina Kościelec.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości i zasad przyznawania diet oraz określenia zasad zwrotu kosztów podróży służbowych dla radnych Rady Gminy Kościelec.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie ustanowienia zasad przyznawania diet dla sołtysów Gminy Kościelec oraz zwrotu kosztów podróży służbowej.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie niewyrażenia zgody na wyodrębnienie w budżecie gminy na rok 2020 środków stanowiących fundusz sołecki.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Kolskiego na przedsięwzięcie pn.: „Realizacja Programu usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest na terenie powiatu kolskiego w roku 2019”.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Kolskiego na realizację zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa drogi powiatowej nr 3400P”.
  15. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę budżetową na 2019 rok.
  16. Podjęcie uchwały zmieniającej Wieloletnią Prognozę Finansową Gminy Kościelec na lata 2019-2024.
  17. Sprawozdanie finansowe Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kościelcu za 2018 rok.
  18. Sprawozdanie z prac Zespołu Interdyscyplinarnego Gminy Kościelec za rok 2018.
  19. Interpelacje i zapytania radnych.
  20. Odpowiedzi na interpelacje.
  21. Wolne wnioski i informacje.
  22. Zamknięcie obrad VI Sesji Rady Gminy Kościelec.

PRZEWODNICZĄCY

RADY GMINY KOŚCIELEC