XII Halowy Turniej Piłki Nożnej

Herb

Uprzejmie informujemy, że w dniach 14 i 15 luty 2015 roku w hali sportowej w Kościelcu, odbędzie się Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kościelec. Turniej jak co roku rozegrany zostanie w dwóch kategoriach wiekowych tzn. w kategorii juniorów oraz w kategorii seniorów.

Zgłoszeń drużyn chętnych do startu w poszczególnych kategoriach można dokonywać w siedzibie urzędu GMINY podczas godzin pracy w biurze Panów Karola Wieczorka oraz Waldemara Sobczaka pokój nr 13 lub telefonicznie pod numerem 63 27 16 222 wew. 33 w terminie do dnia 9 lutego 2015 roku (poniedziałek).

Każde sołectwo może wystawić maksymalnie dwie drużyny – jedną w kategorii juniorów w przedziale wiekowym od rocznika 1996 w górę tzw. junior starszy) oraz jedną w kategorii seniorów. Maksymalna ilość zgłoszonych zawodników przez dany zespół może wynieść 9 osób. Zgłoszeń zawodników wraz                   z danymi osobowymi oraz datą urodzenia należy dokonać na specjalnie sporządzonej liście zgłoszeniowej.

Losowanie oraz omówienie spraw regulaminowych odbędzie się dnia 11 lutego 2015 roku (środa)                     o godz. 1200 w siedzibie urzędu GMINY w sali konferencyjnej nr 3.

Liczymy na duże zainteresowanie oraz powszechny udział.

Wójt Gminy Kościelec

/-/ Dariusz Ostrowski