XVI Halowy Turniej Piłki Nożnej

Herb Gmina Kościelec

Zgłoszeń drużyn chętnych do startu w poszczególnych kategoriach można dokonywać w siedzibie urzędu gminy podczas godzin pracy w biurze pani Magdalena Krupa pokój nr 20 lub telefonicznie pod numerem 63 27 16 222 wew. 33 w terminie do dnia 21 stycznia 2019 roku (poniedziałek).

Każde sołectwo może wystawić maksymalnie dwie drużyny – jedną w kategorii juniorów w przedziale wiekowym od rocznika 2000 w górę tzw. junior starszy oraz jedną w kategorii seniorów. Maksymalna ilość zgłoszonych zawodników przez dany zespół może wynieść 9 osób. Zgłoszeń zawodników wraz z danymi osobowymi oraz datą urodzenia należy dokonać na specjalnie sporządzonej liście zgłoszeniowej.

Losowanie oraz omówienie spraw regulaminowych odbędzie się dnia 23 stycznia 2019 roku (środa) o godz. 12.00 w siedzibie urzędu gminy w sali konferencyjnej nr 3.

Liczymy na duże zainteresowanie oraz powszechny udział.

Załączniki:

Lista zgloszeniowa – JUNIORZY