XVI Halowy Turniej Piłki Nożnej

W dniach 26 i 27 stycznia 2019 r na hali sportowej w Kościelcu odbył się XVI Gminny Halowy Turniej Piłki Nożnej. Turniej, jak co roku rozegrany został w dwóch kategoriach wiekowych: w kategorii juniorów, do którego zgłosiło się 5 drużyn oraz w kategorii seniorów, w której uczestniczyło również 5 drużyn.

Pierwszego dnia wystąpiły następujące drużyny: Kościelec, Tury, Trzęśniew Mały, Dobrów, Dąbrowice Częściowe, które między sobą rozegrały mecze.

I miejsce zdobył Kościelec

II miejsce Tury

III miejsce Trzęśniew Mały

Najlepszym strzelcem w kategorii juniorów okazał się Wiktor Płocharczyk, a najlepszym bramkarzem został Dawid Augustyniak.

Kolejnego dnia do rywalizacji wkroczyły drużyny seniorów: Kościelec, Tury, Gozdów, Daniszew, Dąbrowice Częściowe, które również rozegrały między sobą  mecze.

I miejsce zdobył Daniszew

II miejsce Kościelec

III miejsce Gozdów

Tytuł króla strzelców turnieju w kategorii seniorów zdobył Adrian Kmita, a najlepszym bramkarzem został Kamil Kujawa.

Na koniec wręczone zostały nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Kościelec dla wszystkich drużyn.