KURENDA – Narodowy Program Szczepień Ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2

W związku z rozpoczęciem realizacji Narodowego Programu Szczepień Ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, istnieje możliwość zapewnienia transportu do punktów szczepień osób mających trudności w samodzielnym dotarciu do tych miejsc.

DLA KOGO POMOC ??

Pomoc skierowana jest dla osób:

• posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami;
  • mających obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego miejscu zamieszkania punktu szczepień.

JAK UZYSKAĆ POMOC W TRANSPORCIE ??

Aby uzyskać pomoc w transporcie należy bezzwłocznie w dniu otrzymania informacji o terminie i miejscu szczepienia skontaktować się telefonicznie z koordynatorem gminnym pod nr tel. 609-008-289 podając niezbędne dane:

• – imię i nazwisko
  • – adres
  • – nr telefonu
  • – data, godzina oraz miejsce szczepienia

Infolinia będzie czynna od poniedziałku do piątku

w godzinach od 8.00 – 18.00

Wójt Gminy Kościelec