Weź udział w konkursie “Europa to My”

Jeśli znasz takie miejsce w Twojej okolicy, które zmieniło się dzięki unijnym dotacjom, to weź aparat, zrób kilka zdjęć, a następnie prześlij je do nas wraz z formularzem zgłoszeniowym. Zgłoszenia są przyjmowane od 8 czerwca do 3 lipca 2015 roku.

 

W Konkursie mogą brać osoby pełnoletnie. W przypadku nieletnich konieczne jest pisemne oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego. Zgłoszenia nie mogą być nadsyłane bezpośrednio przez Beneficjentów. Szczegóły w regulaminie konkursu.

6 lipca 2015 roku Kapituła Konkursu wyłoni 20 finalistów. Przy czym pierwszych 10 finalistów poznamy jeszcze w czerwcu. Od 6 do 24 lipca będzie trwało głosowanie internetowe, w którym poznamy zwycięzcę. Poznamy go 27 lipca 2015 roku.

Dodatkowo w lipcu wszystkich dwudziestu finalistów odwiedzimy z kamerą i zaprezentujemy w audycjach telewizyjnych na antenie TVP1.

W miejscowości zwycięzcy zostanie zorganizowany 30 sierpnia Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich. Zakończy się on finałowym koncertem z największymi gwiazdami polskiej muzyki.

NAGRODY:

 

Europejska podróż marzeń


Nagroda główna

Wygraj voucher o wartości 20 000 złotych na wspaniałą podróż w dowolnie wybrany zakątek Europy. Możesz wypocząć w jednym, wybranym przez siebie miejscu lub zwiedzić kilka państw lub miejscowości. Możesz wykorzystać voucher samodzielnie lub zabrać ze sobą rodzinę lub przyjaciół. Sam zaplanuj swoją Europejską podróż marzeń! Szczegóły dotyczące nagrody znajdują się w regulaminie.

 

20 nowoczesnych laptopów


Dla autorów
najlepszych zgłoszeń

Przygotowaliśmy 20 nowoczesnych laptopów dla 20 Finalistów Konkursu. Wartość każdego z nich wynosi 1.500 zł brutto. Szczegóły dotyczące nagrody znajdują się w regulaminie.

 

Wyjątkowy koncert
z udziałem gwiazd


W miejscowości
zwycięzcy konkursu

W miejscowości, w której znajduje się zwycięski projekt, 30 sierpnia 2015 r. zostanie zorganizowany Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich, którego zwieńczeniem będzie wyjątkowy koncert z udziałem gwiazd polskiej muzyki. Wystąpią między innymi: Edyta Górniak, Formacja Nieżywych Schabuff, Monika Kuszyńska, Margaret, Donatan & Cleo. Koncert transmitowany będzie na żywo w TVP 1. Szczegóły dotyczące nagrody znajdują się w regulaminie.

 

Nagroda dla Twojej miejscowości


5 hot-spotów
wi-fi

W miejscowości, w której znajduje się zwycięski projekt, zostanie zrealizowana innowacyjna i użyteczna społecznie inwestycja o wartości do 50 000 złotych brutto np. narzędzia Hot-Spot wi-fi zapewniające bezpłatny dostęp do Internetu przez 12 miesięcy. Decyzję o rodzaju inwestycji, która zrealizowana zostanie w ramach tej nagrody podejmie Kapituła Konkursu. Szczegóły dotyczące nagrody znajdują się w regulaminie.