XIII Halowy Turniej Piłki Nożnej

Uprzejmie informujemy, że w dniach 30 i 31 stycznia 2016 roku w hali sportowej w Kościelcu, odbędzie się Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kościelec. Turniej jak co roku rozegrany zostanie w dwóch kategoriach wiekowych tzn. w kategorii juniorów oraz w kategorii seniorów.

 

Zgłoszeń drużyn chętnych do startu w poszczególnych kategoriach można dokonywać w siedzibie urzędu GMINY podczas godzin pracy w biurze Panów Karola Wieczorka oraz Waldemara Sobczaka pokój nr 13 lub telefonicznie pod numerem 63 27 16 222 wew. 33 w terminie do dnia 25 stycznia 2016 roku (poniedziałek).

Każde sołectwo może wystawić maksymalnie dwie drużyny – jedną w kategorii juniorów w przedziale wiekowym od rocznika 1997 w górę tzw. junior starszy) oraz jedną w kategorii seniorów. Maksymalna ilość zgłoszonych zawodników przez dany zespół może wynieść 9 osób. Zgłoszeń zawodników wraz z danymi osobowymi oraz datą urodzenia należy dokonać na specjalnie sporządzonej liście zgłoszeniowej.

Losowanie oraz omówienie spraw regulaminowych odbędzie się dnia 27 stycznia 2016 roku (środa) o godz. 1200 w siedzibie urzędu GMINY w sali konferencyjnej nr 3.

Liczymy na duże zainteresowanie oraz powszechny udział.

REGULAMIN TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY KOŚCIELEC

Rozstawienie JUNIORZY

Rozstawienie SENIORZY