GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ 01.07. do 02.07.2017

herb

Po raz XIV w gminie Kościelec odbył się Gminny Letni Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kościelec rozegrany na boisku ORLIK w Kościelcu. W turnieju brało udział 13 drużyn. Pięć wystąpiło w kategorii juniorskiej i osiem w kategorii seniorów.

Pierwszego dnia do rywalizacji przystąpili najmłodsi w kategorii juniorzy. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna z Kościelca, drugie Straszków, natomiast trzecie miejsce przypadło drużynie z Tur. Najlepszym strzelcem turnieju w tej kategorii okazał się zawodnik z Kościelca – Krystian Gaj.

Kolejnego dnia do rywalizacji wkroczyli seniorzy. W tym meczu zwycięską drużyną okazała się również drużyna z Kościelca, drugie miejsce przypadło drużynie z Daniszewa, a trzecie zdobył zespół z Dobrowa.

Tytuł króla strzelców turnieju w kategorii seniorów zdobył – Paweł Powietrzyński z drużyny Kościelca.

Na koniec wręczone zostały nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Kościelec dla wszystkich drużyn. Każda z nich otrzymała pamiątkowy dyplom oraz piłkę, natomiast dla trzech najlepszych drużyn w poszczególnych kategoriach zostały ufundowane dodatkowo puchary oraz nagrody rzeczowe.