Ogłoszenie XI Sesji Rady Gminy Kościelec

XI SESJA RADY GMINY KOŚCIELEC

odbędzie się  w dniu 19 września 2019 r. (czwartek)

godz. 10.00 w sali nr 3 Urzędu Gminy w Kościelcu

1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności.
  2. Przyjęcie porządku obrad XI Sesji Rady Gminy Kościelec.
  3. Przyjęcie protokołu z obrad X Sesji Rady Gminy Kościelec.
  4. Przedstawienie przez Przewodniczącego Rady wniosków oraz korespondencji, które wpłynęły w okresie międzysesyjnym.
  5. Interpelacje i zapytania do radnych powiatowych.
  6. Informacja z działalności Wójta Gminy Kościelec w okresie międzysesyjnym.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie regulaminu określającego wysokość oraz szczegółowe warunki przyznawania nauczycielom dodatków: za wysługę lat, motywacyjnego, funkcyjnego w tym z tytułu sprawowania funkcji wychowawcy klasy i za warunki pracy oraz szczegółowe warunki obliczania i wypłacania  wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw  w szkołach i placówkach prowadzonych przez gminę Kościelec.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zasad udzielania i rozmiaru obniżek tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycielom, którym powierzono stanowiska kierownicze, oraz tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć pedagogów, logopedów, psychologów szkolnych, nauczycieli przedszkoli i innych placówek przedszkolnych.
  9. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę budżetową na 2019 rok.
  10. Podjęcie uchwały zmieniającej Wieloletnią Prognozę Finansową Gminy Kościelec na lata 2019-2024.
  11. Przedstawienie informacji o przebiegu wykonania budżetu za I półrocze 2019 roku.
  12. Interpelacje i zapytania radnych.
  13. Odpowiedzi na interpelacje.
  14. Wolne wnioski i informacje.
  15. Wyróżnienie dla drużyn OSP z Dobrowa – brązowych Medalistów Krajowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych.
  16. Zamknięcie obrad XI Sesji Rady Gminy Kościelec.

PRZEWODNICZĄCY
RADY GMINY KOŚCIELEC