Ogłoszenie XV Sesji Rady Gminy Kościelec

XV SESJA RADY GMINY KOŚCIELEC

odbędzie się  w dniu 30 stycznia 2020 r. (czwartek)godz. 9.00 w sali nr 3 Urzędu Gminy w Kościelcu

1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności.
  2. Przyjęcie porządku obrad XV Sesji Rady Gminy Kościelec.
  3. Przyjęcie protokołu z obrad XIV Sesji Rady Gminy Kościelec.
  4. Przedstawienie przez Przewodniczącego Rady wniosków oraz korespondencji, które wpłynęły w okresie międzysesyjnym.
  5. Interpelacje i zapytania do radnych powiatowych.
  6. Informacja z działalności Wójta Gminy Kościelec w okresie międzysesyjnym.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji Parafii Rzymskokatolickiej p.w. św. Andrzeja Apostoła w Kościelcu.
  8. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę Rady Gminy Kościelec w  sprawie szczegółowych warunków przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla  osób  z  zaburzeniami  psychicznymi oraz szczegółowych warunków częściowego lub całkowitego zwolnienia od opłat jak również trybu ich pobierania.
  9. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę budżetową na rok 2020.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia planu pracy Rady Gminy Kościelec na 2020 rok.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia planu pracy Komisji Rewizyjnej na 2020 rok.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia planu pracy komisji stałych Rady Gminy Kościelec na 2020 rok.
  13. Przyjęcie sprawozdań z działalności komisji stałych za 2019 rok.
  14. Interpelacje i zapytania radnych.
  15. Odpowiedzi na interpelacje.
  16. Wolne wnioski i informacje.
  17. Zamknięcie obrad XV Sesji Rady Gminy Kościelec.

PRZEWODNICZĄCY
RADY GMINY KOŚCIELEC