Ogłoszenie XXI Sesji Rady Gminy Kościelec

XXI SESJA RADY GMINY KOŚCIELEC
odbędzie się  w dniu 23 lipca 2020 r. (czwartek) godz. 9.00
na Hali Sportowej
przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kościelcu (ul. Szkolna 9 Kościelec)

Ustalony porządek obrad przedstawia się następująco:

1. zmieniającej uchwałę budżetową na rok 2020.
  1. Otwarcie obrad XXI Sesji Rady Gminy Kościelec.
  2. Stwierdzenie prawomocności.
  3. Przyjęcie porządku obrad XXI Sesji Rady Gminy Kościelec.
  4. Przyjęcie protokołu z obrad XX Sesji Rady Gminy Kościelec.
  5. Przedstawienie przez Przewodniczącego Rady wniosków oraz korespondencji, które wpłynęły w okresie międzysesyjnym.
  6. Interpelacje i zapytania do radnych powiatowych.
  7. Informacja z działalności Wójta Gminy Kościelec w okresie międzysesyjnym.
  8. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę budżetową na rok 2020.
  9. przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu skargi Prokuratora Rejonowego w Kole wraz z odpowiedzią na skargę na uchwałę Rady Gminy Kościelec w sprawie nadania Statutu Sołectwu Białków Górny.
  10. przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu skargi Prokuratora Rejonowego w Kole wraz z odpowiedzią na skargę na uchwałę Rady Gminy Kościelec w sprawie nadania Statutu Sołectwu Białków Kościelny.
  11. przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu skargi Prokuratora Rejonowego w Kole wraz z odpowiedzią na skargę na uchwałę Rady Gminy Kościelec w sprawie nadania Statutu Sołectwu Daniszew.
  12. przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu skargi Prokuratora Rejonowego w Kole wraz z odpowiedzią na skargę na uchwałę Rady Gminy Kościelec w sprawie nadania Statutu Sołectwu Dąbrowice Częściowe.
  13. przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu skargi Prokuratora Rejonowego w Kole wraz z odpowiedzią na skargę na uchwałę Rady Gminy Kościelec w sprawie nadania Statutu Sołectwu Dąbrowice Stare.
  14. przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu skargi Prokuratora Rejonowego w Kole wraz z odpowiedzią na skargę na uchwałę Rady Gminy Kościelec w sprawie nadania Statutu Sołectwu Dobrów.
  15. przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu skargi Prokuratora Rejonowego w Kole wraz z odpowiedzią na skargę na uchwałę Rady Gminy Kościelec w sprawie nadania Statutu Sołectwu Gąsiorów.
  16. przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu skargi Prokuratora Rejonowego w Kole wraz z odpowiedzią na skargę na uchwałę Rady Gminy Kościelec w sprawie nadania Statutu Sołectwu Gozdów.
  17. przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu skargi Prokuratora Rejonowego w Kole wraz z odpowiedzią na skargę na uchwałę Rady Gminy Kościelec w sprawie nadania Statutu Sołectwu Kościelec.
  18. przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu skargi Prokuratora Rejonowego w Kole wraz z odpowiedzią na skargę na uchwałę Rady Gminy Kościelec w sprawie nadania Statutu Sołectwu Leszcze.
  19. przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu skargi Prokuratora Rejonowego w Kole wraz z odpowiedzią na skargę na uchwałę Rady Gminy Kościelec w sprawie nadania Statutu Sołectwu Łęka.
  20. przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu skargi Prokuratora Rejonowego w Kole wraz z odpowiedzią na skargę na uchwałę Rady Gminy Kościelec w sprawie nadania Statutu Sołectwu Mariampol.
  21. przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu skargi Prokuratora Rejonowego w Kole wraz z odpowiedzią na skargę na uchwałę Rady Gminy Kościelec w sprawie nadania Statutu Sołectwu Police Mostowe.
  22. przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu skargi Prokuratora Rejonowego w Kole wraz z odpowiedzią na skargę na uchwałę Rady Gminy Kościelec w sprawie nadania Statutu Sołectwu Police Średnie.
  23. przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu skargi Prokuratora Rejonowego w Kole wraz z odpowiedzią na skargę na uchwałę Rady Gminy Kościelec w sprawie nadania Statutu Sołectwu Ruszków Pierwszy.
  24. przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu skargi Prokuratora Rejonowego w Kole wraz z odpowiedzią na skargę na uchwałę Rady Gminy Kościelec w sprawie nadania Statutu Sołectwu Ruszków Drugi.
  25. przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu skargi Prokuratora Rejonowego w Kole wraz z odpowiedzią na skargę na uchwałę Rady Gminy Kościelec w sprawie nadania Statutu Sołectwu Straszków.
  26. przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu skargi Prokuratora Rejonowego w Kole wraz z odpowiedzią na skargę na uchwałę Rady Gminy Kościelec w sprawie nadania Statutu Sołectwu Trzęśniew.
  27. przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu skargi Prokuratora Rejonowego w Kole wraz z odpowiedzią na skargę na uchwałę Rady Gminy Kościelec w sprawie nadania Statutu Sołectwu Trzęśniew Mały.
  28. przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu skargi Prokuratora Rejonowego w Kole wraz z odpowiedzią na skargę na uchwałę Rady Gminy Kościelec w sprawie nadania Statutu Sołectwu Tury.
  29. przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu skargi Prokuratora Rejonowego w Kole wraz z odpowiedzią na skargę na uchwałę Rady Gminy Kościelec w sprawie nadania Statutu Sołectwu Waki.
  30. Interpelacje i zapytania radnych.
  31. Odpowiedzi na interpelacje.
  32. Wolne wnioski i informacje.
  33. Zamknięcie obrad XXI Sesji Rady Gminy Kościelec.

PRZEWODNICZĄCY
RADY GMINY KOŚCIELEC