XIV Letni Turniej Piłki Nożnej

herb

Uprzejmie informujemy, że w dniach 1 – 2 lipca 2017 roku odbędzie się Letni Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kościelec.

Turniej rozegrany zostanie na boisku ORLIK w Kościelcu na zasadach zawartych w regulaminie rozgrywek.

Zgłoszeń drużyn chętnych do startu w poszczególnych kategoriach wraz z listą zgłoszonych zawodników można dokonywać w siedzibie Urzędu GMINY, podczas godzin pracy w biurze Pana Karola Wieczorka oraz Pana Waldemara Sobczaka pokój nr 20 oraz telefonicznie pod numerem 63 27 16 222 wew. 33 w terminie do 26 czerwca 2017 roku (poniedziałek) do godz. 15:30.

Drużyny zgłoszone po wyznaczonym terminie nie będą uwzględniane do udziału w turnieju.

Losowanie oraz rozstawienie drużyn w turnieju odbędzie się w środę 28 czerwca br. o godz. 13:00 w siedzibie Urzędu GMINY w sali konferencyjnej nr 3.

Liczymy na duże zainteresowanie oraz powszechny udział.

Rozstawienie SENIORZY

Rozstawienie JUNIORZY