XV Halowy Turniej Piłki Nożnej

herb

Uprzejmie informujemy, że w dniach 10 i 11 luty 2018 roku w hali sportowej w Kościelcu, odbędzie się Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kościelec. W przypadku zgłoszenia się małej ilości drużyn turniej zostanie rozegrany w dniu 11 lutego 2018 roku (niedziela). Turniej jak co roku rozegrany zostanie w dwóch kategoriach wiekowych tzn. w kategorii juniorów oraz w kategorii seniorów.

Zgłoszeń drużyn chętnych do startu w poszczególnych kategoriach można dokonywać w siedzibie urzędu GMINY podczas godzin pracy w biurze Panów Karola Wieczorka pokój nr 20 lub telefonicznie pod numerem 63 27 16 222 wew. 33 w terminie do dnia 29 stycznia 2018 roku (poniedziałek).

Każde sołectwo może wystawić maksymalnie dwie drużyny – jedną w kategorii juniorów w przedziale wiekowym od rocznika 1999 w górę tzw. junior starszy oraz jedną w kategorii seniorów. Maksymalna ilość zgłoszonych zawodników przez dany zespół może wynieść 9 osób. Zgłoszeń zawodników wraz z danymi osobowymi oraz datą urodzenia należy dokonać na specjalnie sporządzonej liście zgłoszeniowej.

Losowanie oraz omówienie spraw regulaminowych odbędzie się dnia 6 lutego 2018 roku (wtorek) o godz. 1200 w siedzibie urzędu GMINY w sali konferencyjnej nr 3.

Liczymy na duże zainteresowanie oraz powszechny udział.